Otuz yıla varan birikim ve deneyimlerin birleştirildiği uzman ve tecrübeli bir mühendislik ve proje ekibine sahip PMT, her türlü proses ekipman ve sistem tasarımı konusunda müşterilerine ekonomik dizaynlar üretebilmektedir.

PMT, her tür makina ve ekipmanların projelendirilmesi, imalatı, montajı, devreye alınması ve anahtar teslimi üretim hattı hizmetlerini veren uzman bir firmadır.

PMT’nin uzmanlık alanı kimya, boya, gıda ve içecek sektöründe faaliyet gösteren firmaların ihtiyacı olan reaktör, mikser, dissolver, disperser, ajitatör, ısı eşanjörü, dozajlama ve dolum üniteleri, proses ve depolama tankları, özel proses ekipmanlarının dizayn, imalat, devreye alınması , proses hatlarının elektronik entrümantasyonu ve otomasyonunu kapsar.

PMT engineering team, with the expertise accumulated in the last thirty years, can produce economic designs for all kinds of process equipments and systems for his clients as well as his manufacturing department.

PMT is a professional company giving design, manufacturing, assembly, erection, commissioning and turnkey project services for a broad range of machinery and equipments.

PMT expertise covers manufacturing of reactors, mixers, dissolvers, dispersers, agitators, heat exchangers, dosing and metering units, process and storage tanks, special process equipments as well as related instrumentation and automation for chemical, paint, food and beverage industries.

İmalatlarımız / Products

” Yatırımlarınızda uzman…
Expert in your investments…. “

Tüm Hakları Saklıdır. Resimler ve Bilgiler İzinsiz olarak kopyalanamaz. Yayınlanamaz. © Copyright 2013 - PMT Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi -